RNC50J1171BSRE8
MFR.Part #
RNC50J1171BSRE8
JLCPCB Part #
C3496649
Description
-65℃~+175℃ 1.17kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors