RNC50J1150FSB14
MFR.Part #
RNC50J1150FSB14
JLCPCB Part #
C1448396
Description
-65℃~+175℃ 100mW 115Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors