GL15T-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GL15T-HE3-08
JLCPCB Part #
C1978843
Package
SOT-23
Description
1 10A@8/20us 15V 17.7V 1uA 2.5pF 24V、33V 300W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS