RNC50J1113DSBSL
MFR.Part #
RNC50J1113DSBSL
JLCPCB Part #
C1460341
Description
-65℃~+175℃ 100mW 111kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors