BFC241813604
MFR.Part #
BFC241813604
JLCPCB Part #
C3804059
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 25V、250V 360nF ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS