RNC50J10R0BSRE731
MFR.Part #
RNC50J10R0BSRE731
JLCPCB Part #
C3440826
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors