RNC50J10R0BSRE531
MFR.Part #
RNC50J10R0BSRE531
JLCPCB Part #
C3483518
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors