RNC50J1051BSRE531
MFR.Part #
RNC50J1051BSRE531
JLCPCB Part #
C3563882
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors