Y0785100K000T9L
MFR.Part #
Y0785100K000T9L
JLCPCB Part #
C1485602
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS