RNC50J1042BSRSL
MFR.Part #
RNC50J1042BSRSL
JLCPCB Part #
C1827702
Description
-65℃~+175℃ 10.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors