TNPW060375K0FEEA
MFR.Part #
TNPW060375K0FEEA
JLCPCB Part #
C3985623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS