RNC50J1003BRBSL31
MFR.Part #
RNC50J1003BRBSL31
JLCPCB Part #
C3532133
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors