RNC50J8062FSRE6
MFR.Part #
RNC50J8062FSRE6
JLCPCB Part #
C1828407
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors