CP000510R00KB143
MFR.Part #
CP000510R00KB143
JLCPCB Part #
C1483203
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors