RNC50J1002BSRE4
MFR.Part #
RNC50J1002BSRE4
JLCPCB Part #
C3426033
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors