RNC50J1000BSM22
MFR.Part #
RNC50J1000BSM22
JLCPCB Part #
C3477063
Description
-65℃~+175℃ 100mW 100Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors