RN55D1871FBSL
MFR.Part #
RN55D1871FBSL
JLCPCB Part #
C1426894
Description
-65℃~+175℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors