CRCW0603178KFKTB
MFR.Part #
CRCW0603178KFKTB
JLCPCB Part #
C4250447
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount