RNC50H8560BSRE631
MFR.Part #
RNC50H8560BSRE631
JLCPCB Part #
C3436198
Description
-65℃~+175℃ 100mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors