RWR81S8R20FRS70
MFR.Part #
RWR81S8R20FRS70
JLCPCB Part #
C1829808
Description
-55℃~+250℃ 1W 8.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors