RNC50H8252DRRSL
MFR.Part #
RNC50H8252DRRSL
JLCPCB Part #
C3415266
Description
-65℃~+175℃ 100mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors