Y1622110R000F9L
MFR.Part #
Y1622110R000F9L
JLCPCB Part #
C3390686
Description
-55℃~+150℃ 110Ω 8W ±0.2ppm/℃ ±1% TO-220 Through Hole Resistors ROHS