RNC50H8062FSRE5
MFR.Part #
RNC50H8062FSRE5
JLCPCB Part #
C3548159
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors