RNC50H7503FSRE731
MFR.Part #
RNC50H7503FSRE731
JLCPCB Part #
C3391156
Description
-65℃~+175℃ 100mW 750kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors