RER65FR174RC02
MFR.Part #
RER65FR174RC02
JLCPCB Part #
C1570821
Description
10W 174mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance