RNC50H7500BRR36
MFR.Part #
RNC50H7500BRR36
JLCPCB Part #
C1821771
Description
-65℃~+175℃ 100mW 750Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors