RNC50J1802BRRE5
MFR.Part #
RNC50J1802BRRE5
JLCPCB Part #
C3406122
Description
-65℃~+175℃ 100mW 18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors