RNC50H6813BSBSL
MFR.Part #
RNC50H6813BSBSL
JLCPCB Part #
C3514646
Description
-65℃~+175℃ 100mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors