RNC70H3742FRRE5
MFR.Part #
RNC70H3742FRRE5
JLCPCB Part #
C3551099
Description
-65℃~+175℃ 37.4kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors