RNC50H6812FRRE5
MFR.Part #
RNC50H6812FRRE5
JLCPCB Part #
C3350655
Description
-65℃~+175℃ 100mW 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors