RNC50H6572BSRE8
MFR.Part #
RNC50H6572BSRE8
JLCPCB Part #
C3360965
Description
-65℃~+175℃ 100mW 65.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors