RNC50H6043FRRE5
MFR.Part #
RNC50H6043FRRE5
JLCPCB Part #
C3490292
Description
-65℃~+175℃ 100mW 604kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors