RNC50H5761DSRSL
MFR.Part #
RNC50H5761DSRSL
JLCPCB Part #
C3444661
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors