RLR07C2703GMRE7
MFR.Part #
RLR07C2703GMRE7
JLCPCB Part #
C3473168
Description
-65℃~+150℃ 250mW 270kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors