RNC50H5623FRRE8
MFR.Part #
RNC50H5623FRRE8
JLCPCB Part #
C3449262
Description
-65℃~+175℃ 100mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors