RNC50H5623FRRE7
MFR.Part #
RNC50H5623FRRE7
JLCPCB Part #
C3501949
Description
-65℃~+175℃ 100mW 562kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors