RNC50H5360FMR36
MFR.Part #
RNC50H5360FMR36
JLCPCB Part #
C3562437
Description
-65℃~+175℃ 100mW 536Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors