RN55D1020FBSL
MFR.Part #
RN55D1020FBSL
JLCPCB Part #
C3535045
Description
-65℃~+175℃ 102Ω 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors