RNC50H5170BSBSL
MFR.Part #
RNC50H5170BSBSL
JLCPCB Part #
C3402090
Description
-65℃~+175℃ 100mW 517Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors