RNC50H5051BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50H5051BSB14
JLCPCB Part #
C1463435
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors