RNC50H1051BSB14
MFR.Part #
RNC50H1051BSB14
JLCPCB Part #
C1460679
Description
-65℃~+175℃ 1.05kΩ 100mW Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors