RNC50H4642FRB14
MFR.Part #
RNC50H4642FRB14
JLCPCB Part #
C1445394
Description
-65℃~+175℃ 100mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors