RNC50H4323FRRE8
MFR.Part #
RNC50H4323FRRE8
JLCPCB Part #
C3558527
Description
-65℃~+175℃ 100mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors