SMF24A-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF24A-M3-08
JLCPCB Part #
C1974006
Package
SMF(DO-219AB)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 1kW@8/20us 244pF 24V 29.6V 38.9V 5.1A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS