RNC50H34R8BSM22
MFR.Part #
RNC50H34R8BSM22
JLCPCB Part #
C3512446
Description
-65℃~+175℃ 100mW 34.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors