RNC50J1022BSRE5
MFR.Part #
RNC50J1022BSRE5
JLCPCB Part #
C3499399
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors