RNC50H33R2BSRE6
MFR.Part #
RNC50H33R2BSRE6
JLCPCB Part #
C1827853
Description
-65℃~+175℃ 100mW 33.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors