RNC50J2210BRBSL31
MFR.Part #
RNC50J2210BRBSL31
JLCPCB Part #
C3454202
Description
-65℃~+175℃ 100mW 221Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors