RNC50H3200FRB14
MFR.Part #
RNC50H3200FRB14
JLCPCB Part #
C1424086
Description
-65℃~+175℃ 100mW 320Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors