RNC50H3163FRRSL
MFR.Part #
RNC50H3163FRRSL
JLCPCB Part #
C1826869
Description
-65℃~+175℃ 100mW 316kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors